گرند ,سندز ,پوکت ,سنتارا ,دارای ,تایلند ,سنتارا گرند ,سندز پوکت ,قرار دارد ,سنترا گرند

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

امروز برای شما عزیزان سایت thailandnets.ir که قصد سفر به تور تایلند را دارید یکی از هتل های مهم شهر پوکت تایلند را معرفی می کنیم.

هتل 5 ستاره ساحلی سنتارا گرند وست سندز پوکت یکی از بهترین هتلهای تایلند به شمار می رود و دارای  پارک آبی متفاوت جهت سرگرمی میهمانان عزیز بوده است.

از این هتل مهمانان دسترسی آسانی به فرودگاه بین المللی پوکت،مناظر دیدنی و جاذبه های گردشگری شهر دارند.این هتل گلچینی از بهترین خدمات و امکانات نظیر پارکینگ،ترانسفر فرودگاه،اینترنت،کافی شاپ ومرکز تجاری را برای مسافرین در نظر گرفته است.

این هتل در زمینی به مساحت 47 هکتار بنا شده است. دسترسی مستقیم به ساحل، پارک آبی وسیع به همراه سرسره های آبی مهیج و محوطه ای سرسبز و محوطه ای محصور با درختان گرمسیری این هتل را یکی از هتل های محبوب در نزد مسافران کرده است.

هتل سنترا گرند وست سندز رو به دریای آندمان قرار دارد و دارای 500 متر ساحل اختصاصی می باشد. این هتل دارای یک ‏مرکز اسپا و پارک آبی می باشد که هزینه آن جداگانه می باشد.

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

اتاق ها نیز دارای وان حمام ، تهویه هوا ، اتاق های بهم متصل ، بالکن و تراس می باشد. برای رفع خستگیتان نیز می توانید از استخر کودکان ، استخر سر پوشیده ، سالن بدنسازی ، ماساژ و اسپا استفاده کنید. در طول اقامتتان در هتل سنترا گرند سفری فراموش نشدنی را تجربه خواهید نمود.

رستوران سان ست بریز که در فضای باز رو به ساحل قرار دارد انواع غذاهای بین المللی را سرو می ند. غذاها و شیرینیجات ‏تایلندی را نیز می توانید در دلی جانگل میل کنید ، کافه کوکونات نیز غذاهای سبک سرو می کند.‏

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت

منبع اصلی مطلب : تور تایلند
برچسب ها : گرند ,سندز ,پوکت ,سنتارا ,دارای ,تایلند ,سنتارا گرند ,سندز پوکت ,قرار دارد ,سنترا گرند
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : هتل سنتارا گرند وست سندز پوکت